Rubriky
Zdraví

Welltone – přírodní lék na hypertenzi

Welltone
VÍTĚZÍ NAD HYPERTENZÍ A VŠEMI JEJÍMI PŘÍZNAKY


👍 Normalizuje tlak přirozeným způsobem.
👍 Obnovuje elasticitu cév.
👍 Snižuje úroveň cholesterolu v krvi

Hypertenze (vysoký krevní tlak) způsobuje vážné poškození zdraví mnoha lidí. Riziková skupina zahrnuje ženy a muže 35+, vystavené určitým faktorům. Především se to týká konzumace alkoholu, nadváhy, aterosklerózy, kouření, sedavého způsobu života a dalších okolností. Výčet zdravotních rizik spojených s chronickou hypertenzí nám může trvat dlouho. Za nejtěžší formy se považuje infarkt myokardu, akutní srdeční selhání, cévní mozková příhoda nebo ischemická choroba srdeční.

Mnoho evropských odborníků tvrdí, že každodenní užívání speciálních vitamínových doplňků na bázi rostlinných extraktů a vitamínů v kombinaci se změnami životního stylu a stravování může pomoci vyrovnat se s existujícími problémy v co nejkratším čase. V tomto ohledu jsme se rozhodli vyrobit Welltone recenze, které pomůže vyhodnotit účinnost použití tohoto produktu v prevenci a léčbě hypertenze.

Welltone – popis, cena, koupit, objednat, dodání

Welltone doplněk stravy pro hypertenzi je 30 ml kapek v jedné lahvičce. Prodává se jako přírodní lék na podporu kardiovaskulárního zdraví. Výrobce slibuje, že při používání tohoto produktu je možné zlepšit pohodu v několika oblastech:

  • Snížení krevního tlaku na hranici, která je považována za bezpečnou pro věk pacienta.
  • Obnovení normálního krevního oběhu.
  • Čištění cév od cholesterolových plaků.
  • Odstranění záchvatů hypertenze – bolest hlavy, závratě, nevolnost, pocení končetin a tak dále.
  • Ochranné vlastnosti pro minimalizaci rizika srdečního selhání, mrtvice a infarktu.

Další informace o jeho možnostech získáte na oficiálních stránkách prodejce tohoto produktu. Naším úkolem je analyzovat složení léčivých rostlin v něm obsažených a vyhodnotit možnou míru účinnosti.

Welltone složení lze nazvat jednou z hlavních výhod těchto kapek. Pokud věříte uvedenému seznamu příchozích složek, pak lze produkt skutečně považovat za jeden z nejbezpečnějších antihypertenziv na trhu.

Stejně jako u mnoha jiných doplňků výživy na hypertenzi je zde hlavní účinnou látkou HLOH. Pokud máte zájem, více informací o těchto úžasných plodech najdete na internetu. Chceme jen zdůraznit, že jedinečné blahodárné vlastnosti hlohu byly opakovaně vědecky prokázány. V první řadě se jedná o obnovení normálního srdečního rytmu, snížení krevního tlaku a zlepšení krevního oběhu v koronárních cévách.

Díky extraktu z bobkového listu se blahodárné působení Welltone na snížení krevního tlaku ještě urychlí. Tato látka zlepšuje odtok krve, zabraňuje vzniku křečových žil a hemoroidů, pomáhá obnovit normální metabolismus. Díky mírnému laxativnímu a diuretickému účinku bobkový list odstraňuje toxiny a pomáhá snižovat zátěž srdečního svalu.

VITAMIN B1 je zdrojem nezbytných mikro a makro prvků nezbytných pro regulaci kardiovaskulárního systému, obnovu cévní elasticity a udržení rovnováhy voda-sůl.

L-ARGININ je součástí většiny doplňků pro zdraví mužů a erektilní dysfunkci. Tato volba nebyla provedena náhodou, protože L-arginin má přirozený vazodilatační účinek díky uvolňování NO2 (oxidu dusnatého).

KYSELINA ASKORBOVÁ je zdrojem vitamínu C, díky kterému Welltone kapky může pomoci posílit imunitní systém, obnovit zdraví vnitřních orgánů a snížit hladinu cholesterolu v krvi.

A poslední ingrediencí je CITRÓNOVÁ BALZÁMKA. Tato látka má uklidňující účinek, zmírňuje záchvaty arytmie, zlepšuje dýchání a saturaci buněk a tkání kyslíkem.

Welltone zkušenost:

Měl jsem problémy s hypertenzí. Doktor řekl, že mohu situaci napravit, než se nemoc stane chronickou. K tomu mi bylo doporučeno snížit příjem soli, vzdát se alkoholu a kouření, přidat zdravé cvičení a užívat tyto kapky. Po 14 dnech používání produktu jsem na skoky v krevním tlaku zapomněl. Spánek se zlepšil, bolesti hlavy a podrážděnost zmizely. Jediná škoda je, že Welltone lékárna a na objednávku musíte čekat 5 dní.

Jak jsme se dozvěděli, Welltone objednat online je k dispozici bez lékařského předpisu a může být odesláno během 2-5 pracovních dnů. Pro vyplnění žádosti musí být každému kupujícímu více než 18 let a je lepší, když si léčbu nejprve zkoordinuje s lékařem. Vysoce kvalitní receptura, která přímo ovlivňuje příčinu potíží.

Welltone cena je uvedeno na oficiálních webových stránkách, na kterých se můžete přihlásit online právě teď. Rádi bychom vám připomněli, že tyto informace jsou poskytovány pouze pro účely čtení.

Každý, kdo chce Welltone koupit v České republice, to může udělat zde:


Slovensko Slovenija România Portugal Polska Italia Magyarország Hrvatska Ελλάδα France Nederland España Deutschland Česká България