Rubriky
Zdraví

Owl Vision Pro – přístroj pro noční vidění

Owl Vision Pro
Vidíte jasně ve 100% temnotě


👍 Denní a noční použití
👍 Nastavitelných 7 úrovní infračerveného záření
👍 4x optický a 5x digitální zoom
👍 Záznam fotografií a videa v rozlišení Full HD
👍 Vodotěsné a prachotěsné
👍 Ideální pro pozorování divoké zvěře, doma

Výběr přístroje pro noční vidění pro milovníky outdoorových aktivit, lovu nebo rybaření je vždy poměrně obtížný. Vzhledem k široké škále různých modelů, modifikací a klasifikací těchto zařízení může mít nezkušený uživatel různé otázky. Technické vlastnosti a možnosti zařízení, deklarované výrobcem, navíc ne vždy odpovídají skutečným výsledkům jeho aplikace. Dnes budeme hovořit o nejoblíbenějších typech modelů, které vám umožní udělat správnou volbu. Kromě toho uděláme krátkou recenzi modelu OwlVision Pro, který je zařazen do letošního bestselleru.

Existuje několik typů zařízení pro noční vidění: monokuláry, brýle a dalekohledy.

Co je to monokulár? Toto zařízení, které je jedinou oční jednotkou a je určeno pro orientaci ve tmě. Vysoce kvalitní monokulár vám umožní vidět předměty a předměty umístěné v různých vzdálenostech od vaší aktuální polohy. Profesionálnější modely jsou také vybaveny systémem infračerveného paprsku, optickým zoomem a dalšími doplňkovými funkcemi. Monokulár přitahuje pozornost díky kompaktní velikosti, snadnému použití. Na druhou stranu, na rozdíl od brýlí pro noční vidění se monokulár nenosí příliš pohodlně, neboť jedna ruka bude neustále zaměstnána držením tohoto zařízení.

Brýle pro noční vidění vám umožňují vidět ve tmě, ale nevyžadují další držáky. Zpravidla se montují na hlavu a umožňují snadnou navigaci v prostoru a uvolňují ruce. Samozřejmě se jedná o unikátnější řešení, ale brýle zpravidla nedávají normální přiblížení obrazu a jejich funkčnost je výrazně snížena.

Dalekohledy pro noční vidění jsou jedním z nejlepších a nejuniverzálnějších řešení. Z technického hlediska má tento typ zařízení nejširší a nejunikátnější vlastnosti, které zajišťují vysokou účinnost v různých podmínkách. V současnosti je považován za jeden z nejlepších modelů v této třídě Owl Vision Pro přístroj pro noční vidění. Jedná se o inovativní model, který má technické vlastnosti na profesionální úrovni, ale zároveň je na trhu dostupný za výhodnou cenu.

Owl Vision Pro – popis, cena, koupit, objednat, dodání

Owl Vision Pro je odolný dalekohled, který umožňuje navigaci za soumraku a ve 100% tmě. Systém je vybaven několika systémy a funkcemi, které konkurenti nemají. Tělo je vyrobeno z vysoce kvalitních a nárazuvzdorných materiálů. Zařízení má kompaktní rozměry a nízkou hmotnost, takže je ideální pro kempování, lov, rybaření, pozorování divoké zvěře nebo jako domácí bezpečnostní systém. A co je nejdůležitější, že Owl Vision Pro cena je levnější než jiné analogy.

Owl Vision Pro popis:

1. Noční a denní vidění.

Díky využití moderních technologií Owl Vision Pro Česká republika poskytuje viditelnost statických i pohybujících se objektů v téměř absolutní tmě. To usnadňuje orientaci v terénu i v noci. Při přepnutí do režimu „Den“ se funkce nočního vidění automaticky vypne a přístroj můžete používat jako běžný dalekohled.

2. Infračervené.

Systém má 7 režimů pro úpravu intenzity infračerveného záření. To umožňuje s maximální přesností rozlišit živé předměty (lidi, zvířata) od předmětů. Vestavěný senzor reaguje na pohyb a dokáže spustit záznam videa v okamžiku, kdy do záběru vstoupí zvířata nebo lidé.

3. Stativ.

Dalším důvodem Owl Vision Pro objednat je přítomnost speciálního skládacího stativu, na který můžete toto zařízení snadno připevnit a zajistit fotografování divoké přírody 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ve složeném stavu nezabere stativ mnoho místa a díky speciálním upevňovacím prvkům bezpečně drží přístroj pro noční vidění za jakýchkoliv podmínek.

4. Foto a video.

Systém je vybaven funkcí nahrávání Full HD videa, která umožňuje nahrávat video nebo pořizovat fotografie v manuálním nebo automatickém režimu. Jde o velmi šikovnou funkci, díky které vám rozhodně neuniknou ty nejdůležitější momenty.

5. Optický/digitální zoom

Pokud se rozhodnete Owl Vision Pro koupit v České republice, všimněte si další užitečné funkce. Zařízení má 4x optický zoom a také 5x digitální zoom. To vám umožní přiblížit, vidět objekty umístěné daleko od místa fotografování při zachování čistého obrazu.

6. Vodotěsné tělo.

Tělo zařízení má vysoký stupeň ochrany proti vlhkosti a prachu a také proti mechanickému poškození. Toto je ideální řešení pro outdoorové nadšence, kteří oceňují vysokou kvalitu a spolehlivost.

Nemohli jste najít Owl Vision Pro obchod? V tomto případě existuje jedno jednoduché doporučení: objednejte si originální model online. Chcete-li to provést, postupujte podle níže uvedeného odkazu. Kontaktujte výrobce a objednejte na webu hned teď. Owl Vision Pro dodání provedeny během několika dnů.