Rubriky
Zdraví

Mini HD LED Projektor HDPRO 640×360 HDMI USB pro připojení k telefonu nebo tabletu

MINI PROJEKTOR
NOVÁ AKTUALIZOVANÁ VERZE!


👍 Lehký, kapesní a snadno přenosný. Sledujte své oblíbené filmy a seriály jako nikdy předtím
👍 Snadné a jednoduché připojení k více zdrojům videa!!
👍 Kromě toho je přístroj vybaven několika rozhraními, která zahrnují HDMI

Toto MINI HD+ LED PROJEKTOR recenze vám pomůže porozumět hlavním výhodám a nevýhodám používání zařízení a také se rozhodnout, zda byste si jej měli koupit. Snažili jsme se o co nejobjektivnější názor na produkt, opírali jsme se nejen o recenze na internetu, ale také o MINI HD+ LED PROJEKTOR zkušenost. Chceme vás hned upozornit, že tento produkt neprodáváme, takže pokud máte zájem o možnost koupě projektoru, kontaktujte přímo prodejce pomocí odkazu uvedeného v popisu.

Mini HD LED Projektor – popis, cena, koupit, objednat, dodání

Oblíbenost LED projektorů v posledních letech výrazně vzrostla. Mnoho lidí volí tuto možnost u multimediálních zařízení pro domácnost a kancelář, protože výrazně rozšíří možnosti aplikace. Místo těžkých a objemných televizorů je mnohem jednodušší vzít si s sebou na prezentaci malý a kompaktní projektor, který promítne obraz téměř na jakýkoli povrch. Dnes je na trhu obrovské množství modelů, od levných po drahé, od malých a kompaktních až po profesionální a velké. Výběr vhodné varianty závisí především na potřebách, pro které ji budete používat. Pokud hledáte levný a malý projektor do ložnice nebo dětského pokoje, MINI HD+ LED PROJEKTOR je pro to ideální.

Model se stal hlavním bestsellerem roku 2022. Technologie LED podsvícení zajišťuje přenos vysoce kvalitních snímků na jakýkoli svislý povrch (stěna, plátno atd.) v rozlišení 640×360. To samozřejmě není nejvyšší číslo, ale obecně to stačí na sledování vašeho oblíbeného seriálu nebo dětského kresleného filmu. Zvláštní pozornost si zaslouží kontrastní poměr. V tomto zařízení je to 800:1 (HDpro). To hlavní, pro co ho ale všichni kupující oceňují, jsou jeho minimalistické rozměry – 44x46x45 mm. S hmotností 600 gramů MINI HD LED PROJEKTOR MINI HDPRO se snadno vejde do kapsy nebo tašky, takže si jej můžete vzít s sebou na cesty, do kanceláře nebo kamkoli jdete. Technologie připojení Bluetooth/HDMI usnadňuje připojení projektoru k jakémukoli zařízení: počítači, notebooku, tabletu nebo mobilnímu telefonu.

Tady použitá technologie T-LED vám umožňuje vysílat do projekce vysoce kvalitní dynamický obraz se zběsilostí 1000 lumenů. Výrobce tvrdí, že LED lampy zabudované v zařízení jsou navrženy pro více než 50 000 hodin používání. Zařízení je napájeno USB kabelem, má vestavěný konektor pro sluchátka a velké množství nastavení pro získání co nejčistšího a nejjasnějšího obrazu.

Výhody:

 • Pohodlné a malé MINI HD+ LED PROJEKTOR.
 • Vysoká kvalita provedení pouzdra.
 • Široké multimediální možnosti.
 • Docela kvalitní HDPro obraz.
 • Na MINI HD+ LED PROJEKTOR cena několikrát levnější než profesionální modely.
 • Možnost použití doma, v kanceláři, hotelu nebo dokonce venku.
 • Ideální do dětského pokoje (nevytváří únavu očí u dětí).
 • Má dálkové ovládání.

Nevýhody:

 • Nepodporuje 4K.
 • Nepříliš jasný obraz uvnitř s jasným osvětlením nebo venku během dne.
 • Pro domácí použití stačí rozšíření 640×360, ale na prezentaci v publiku zjevně nestačí.
 • Nemohl jsem najít MINI HD+ LED PROJEKTOR obchod, kde se můžete dotknout a prohlédnout si produkt před nákupem. S největší pravděpodobností se prodává pouze na internetu.

MINI HD+ LED PROJEKTOR návod vám pomůže snadno zvládnout používání tohoto zařízení, i když s takovými médii nemáte žádné předchozí zkušenosti. Projektor se může vybít ihned po vybalení, proto jej doporučujeme nabíjet přes USB. Na bočním panelu je tlačítko napájení. Kliknutím na něj můžete zapnout projektor a připravit jej k práci. Dalším důležitým bodem je spárování se zařízením. Vyberte preferovaný typ připojení Bluetooth nebo HDMI.

Po připojení zařízení můžete vysílat obrazovku svého smartphonu nebo notebooku. Chcete-li získat lepší obraz, snažte se co nejvíce snížit množství osvětlení v místnosti. Pokud máte speciální plátno, je to v pořádku, ale zařízení umí vysílat i obraz jen na zeď. Pro optimální pohodlí přesuňte projektor co nejdále od povrchu pro přenos obrazu. Užijte si sledování svého oblíbeného seriálu, klipu nebo jen sledování videí na YouTube jako v kině! Zkuste to a nebudete litovat.

Vzhledem k vysoké úrovni poptávky ze strany těch, kteří si přejí MINI HD+ LED PROJEKTOR koupit v České republice, rozhodli jsme se najít oficiální internetový obchod, který tento produkt prodává. Pokud chcete ušetřit peníze a získat originální model přímo od výrobce, klikněte na odkaz v popisu. Zde můžete získat další informace a MINI HD+ LED PROJEKTOR objednat online právě teď.