Rubriky
Zdraví

Let’s KETO Gummies – Co je známo o produktu na hubnutí?

Co je Let’s KETO Gummies? Jedná se o speciální doplněk stravy, který je skvělý pro ketogenní dietu. Poté, co se tyto kapsle objevily před několika lety v USA, staly se velmi populárními. To umožnilo výrobci výrazně rozšířit geografii svých dodávek a dnes lze tento produkt objednat s dodáním téměř do jakékoli země na světě. Aktivní formule se dodává ve 2 různých příchutích – kapsle nebo gumy. V kapslích je koncentrace účinné látky o něco vyšší, ale žvýkací sladkosti lze použít kdykoliv a bez vody.

Jak to funguje?

Obecně je tento produkt nezbytný pro lidi, kteří se chtějí dostat do ketózy mnohem rychleji. Během ketózy naše tělo vstřebává tuk a tím působí proti nedostatku sacharidů v těle. Jak ukázala praxe, proces aktivní absorpce lipidových usazenin je aktivován poté, co jsou rostlinné BHB ketony v těle. Toto je jeden z nejjednodušších způsobů, jak přirozeně zvýšit rychlost metabolismu, podpořit spalování kalorií a snížit zásoby viscerálního tuku. Protože keto dieta využívá příliš málo sacharidů, tělo se někdy dostává do stavu stresu, ztráty energie nebo chronické únavy. Tento doplněk stravy pomáhá minimalizovat možné problémy spojené s keto chřipkou. I přes užitné vlastnosti deklarované tvůrci produktu bychom se přesto rádi podívali blíže na to, jak funguje a dá se reklamě věřit?

Proč je to nutné?

Na ketogenní dietě se obejdete bez doplňků stravy, ale pak se v prvních 10-14 dnech připravte na těžké období. To je doba, kterou tělo potřebuje k přestavbě z normálního stavu do aktivní fáze ketózy. V tomto okamžiku budete mít akutní pocit hladu a chuti na sacharidy. Mnoho lidí pociťuje horečku, ospalost, podrážděnost a apatii před vstupem do ketózy na dietě s nízkým obsahem sacharidů. Podle oficiálních stránek Let’s KETO Gummies https://nz.letsketo-gummies.com/ pomáhá užívání tohoto přípravku zkrátit přechod do ketózy na 1-2 dny. Nasycením buněk vašeho těla BHB ketony zvýšíte celkovou hladinu ketolátek. Přichází fáze, ve které bude proces spalování podkožního tuku a skutečné výsledky vidět úplně každý a vy. To poskytuje dobrou motivaci a pro mnohé může být impulsem k dalšímu používání produktu. Existuje ale určitá skupina lidí, kteří dosahují minimálních zlepšení ve své fyzické kondici a jsou připraveni přestat. To je nejčastější chyba, která nakonec může vést k přibírání na váze (dokonce více, než tomu bylo před hubnutím). Proto je velmi důležité neprocházet úplným cyklem alespoň 30 dní bez přerušení. Pak můžeme mluvit o víceméně stabilních podmínkách.

Proč všechny keto doplňky používají BHB?

Jedná se o jednu z nejpřirozenějších a nejbezpečnějších náhražek přírodních ketonů, které jsou produkovány jaterními buňkami. Beta-hydroxybutyrát podporuje produkci energie spalováním tuků v nepřítomnosti sacharidů ve stravě. Navíc napomáhá tomu, aby byl proces adaptace na ketogenní dietu jednodušší a bezpečnější. V některých případech právě díky BHB ketonům dochází ke zvýšení vytrvalosti, rychlejší regeneraci po tvrdém tréninku a zlepšení svalové funkce. V případě nedostatku glukózy pomáhá právě BHB zlepšit mozkové funkce a koncentraci. Přes všechny své zdravotní přínosy je BHB také nejčistší složkou bez přísad nebo syntetických přísad.

Pomůže mi to zhubnout?

Jakékoli keto doplňky jsou navrženy tak, aby zlepšily své vlastní působení na hubnutí. Tyto kapsle vám samozřejmě mohou pomoci dosáhnout vašeho cíle a realizovat váš vlastní potenciál. Pokud ale očekáváte zázračné hubnutí bez jakéhokoli zásahu z vaší strany, je to chyba. Můžete sníst alespoň 10 lahví těchto gumiček, ale zároveň zůstat pasivní nebo se v noci přejídat sacharidy – efekt bude nulový. Proto, pokud se přesto rozhodnete utratit své peníze za nákup doplňku stravy, snažte se vynaložit alespoň minimální úsilí a pracovat na sobě.

Existují nějaké vedlejší účinky?

BHB a další rostlinné složky v tomto produktu jsou veganské a neobsahují žádné živočišné produkty, chemikálie ani GMO. Teoreticky by měl být bezpečný pro většinu lidí, pokud jsou dodržována stanovená doporučení pro použití a dávkování. Nechceme ale přebírat žádnou zodpovědnost a tvrdit, že tento doplněk stravy je pro každého absolutně neškodný. Nejlepší je kontaktovat odborníky nebo lékaře, poradit se a vyvodit závěry. Let’s KETO Gummies může opravdu pomoci, pokud držíte ketogenní dietu.