Rubriky
Zdraví

Jak zhubnout na léto?

Jaké by měly být vaše první kroky ke správnému hubnutí? Dnes si povíme o základech vyvážené stravy a také o nejúčinnějších dietách pro rychlé hubnutí.

Lidé, kteří chtějí zhubnout, mají různé cíle. Někdo to potřebuje ke zvýšení atraktivity, někdo sní o tom, že se konečně dostane do nových džínů nebo šatů. Největší zklamání ale čeká lidi, kteří se chystají hubnout na léto nebo dovolenou. Ve skutečnosti neexistují žádné zdravé a bezpečné způsoby, jak rychle zhubnout. Jakékoli extrémní hladovění, odmítání řady přípravků může vést k vážným zdravotním problémům. Proto je před přemýšlením o hubnutí nejlepší poradit se s lékařem a projít nezbytnými testy.

Kde začít?

Aby hubnutí přineslo zdravotní výhody, musíte snížit množství tělesného tuku, nikoli svalové hmoty. To je těžké, protože tělo se snaží dělat vše pro to, aby se nevzdalo vlastních strategických energetických zásob v podobě tuku. Je třeba mít na paměti několik základních pravidel:

  • Nehladovět. V žádném případě neodmítejte snídani, oběd ani večeři.
  • Konzumujte různé potraviny. Vaše tělo potřebuje vitamíny a minerály, proto se snažte, aby byl váš jídelníček pestrý.
  • Držte se vyvážené stravy. Snažte se udržet normu bílkovin, tuků a sacharidů.
  • Zvyšte aktivitu. Začněte alespoň chůzí a postupně zátěž zvyšujte prováděním různých sportovních cvičení.

Jakou dietu je lepší zvolit pro rychlé hubnutí?

Na internetu můžete najít nekonečné množství různých diet a výživových programů, které by měly pomoci vyřešit problém obezity. Vaším úkolem je vybrat si možnost, která bude co nejpohodlnější a nezpůsobí podráždění od prvních dnů. Mezi nejoblíbenější dnes patří ketogenní dieta a volumetrie (objemová dieta).

Ketogenní dieta:

Na rozdíl od jiných možností umožňuje ketogenní jídelníček vysoký příjem tuků, ale přísně omezuje příjem sacharidů na minimálně 50 gramů denně. Účelem tohoto programu je nastartovat v těle ketózu, při které se váš vlastní tuk stává alternativou sacharidů a je spalován jako kompenzace energetických ztrát. Tato možnost je skutečně docela zajímavá a efektivní, protože pro většinu lidí funguje skvěle. Navíc zde najdete širokou škálu produktů, ze kterých si můžete sestavit poměrně pestré a chutné menu. Na internetu je spousta receptů, takže nebudete mít žádné problémy. Kromě toho existuje velký seznam speciálních pilulek na hubnutí, například Let’s KETO Capsules.

Pro: Spaluje tuky, reguluje hladinu cukru v krvi, snadné použití, žádné vedlejší účinky.

Nevýhody: často doprovázeno stavem slabosti a apatie, může způsobit keto chřipku, v dechu se objevuje zápach acetonu.

Volumetrix dieta:

Jedná se o další oblíbenou dietu, kdy se základem stravy stávají potraviny s vysokým obsahem vlákniny. Díky takové výživě je možné zvýšit pocit sytosti, snížit počet svačin a vytvořit potřebný kalorický deficit po celý den. Volumetrická dieta umožňuje téměř všechny produkty, ale pouze v přísném dávkování. Například můžete konzumovat téměř neomezené množství zelené zeleniny a potravin bohatých na vlákninu. Ale na druhou stranu se doporučuje omezit konzumaci potravin s vysokým obsahem rychlých sacharidů a tuků. Vytváříte tak kalorický deficit, ale zároveň neodmítáte chutné jídlo. Vyhnete se tak stresu a poruchám.

Pro: považována za jednu z nejbezpečnějších a nejprospěšnějších diet, vhodná pro dlouhodobé užívání, pomáhá spalovat tuky v problémových partiích.

Nevýhody: je obtížné kontrolovat a oddělovat produkty na podmíněně užitečné a škodlivé.

Dá se důvěřovat doplňkům stravy a spalovačům tuků?

Úkolem pilulek a kapslí na hubnutí je dodat vašemu úsilí další impuls. Proto byste je měli používat pouze v případě, že již dodržujete některou ze zvolených diet, udržujete vysokou fyzickou aktivitu a pracujete na sobě. Ve všech ostatních situacích vás čeká zklamání, protože neexistuje jediná kouzelná pilulka, která by člověka dokázala bez patřičné snahy udělat štíhlým a krásným.

Pokud hledáte opravdu dobrý doplněk stravy pro ketogenní dietu, podívejte se na Let’s KETO Capsules. Jedná se o vysoce kvalitní recepturu, která je na trhu teprve několik měsíců. Pilulky fungují dobře pro obnovení zdraví, snižují potřebu diet a zvyšují efektivitu vašeho hubnutí. A co je nejdůležitější, obsahují pouze 100% přírodní BHB-ketony, které dokážou aktivně spalovat tuky a pomáhají vám zhubnout.

Shrneme-li, pokud se snažíte zhubnout do léta nebo do nějakého důležitého data, děláte chybu. Dobrá fyzická kondice je způsob života, ne jediné období. Nezáleží na tom, jakou dietu zvolíte a jaký tréninkový program zvolíte. Důležité je držet se plánu a nejít napůl.

Další informace o Let’s KETO Capsules naleznete zde – https://nz.letsketo-capsules.com/.