Rubriky
Zdraví

Insunol – vitamíny pro diabetes 2

Insunol
Normalizuje úroveň glukózy a stimuluje tvorbu inzulínu


👍 Zvyšuje citlivost na inzulín
👍 Normalizuje látkovou výměnu
👍 Čistí cévy od cholesterolu
👍 Nabíjí energií

Naši pravidelní čtenáři již dlouho žádají Insunol recenze. Tento produkt patří do skupiny přírodních volně prodejných doplňků stravy doporučených pro použití u diabetiků 2. typu nebo prediabetiků pro řízení hladiny glukózy v krvi a podporu slinivky břišní. Rozhodli jsme se zjistit, jak tento produkt funguje, jaké má výhody a stojí za vaše peníze?

Pozornost! Diabetes 2. typu je závažné onemocnění, které vyžaduje léčbu pod lékařským dohledem. Před rozhodnutím se určitě poraďte s licencovanými profesionály Insunol koupit v České republice. Nevykonávejte samoléčbu!

Insunol – popis, cena, koupit, objednat, dodání

Insunol doplněk stravy pro snížení hladiny cukru v krvi se prodává jako přírodní komplex účinných látek s potenciálními zdravotními přínosy pro lidi s diabetem. Pokud otevřete oficiální stránky prodejce tohoto produktu a pozorně si přečtete popis, získáte pocit, že produkt je skutečně účinný. Ale je tomu skutečně tak? Pojďme nejprve analyzovat vlastnosti, které jsou nám slíbeny po začátku používání těchto kapek:

  • Normalizace hladiny cukru v krvi.
  • Zvýšení produkce vlastního inzulínu.
  • Zlepšení stavu kardiovaskulárního systému.
  • Stabilizace krevního tlaku.
  • Očista žil a cév od cholesterolu.
  • Prevence krevních sraženin.

To všechno zní docela dobře, ale můžete takovým tvrzením opravdu věřit? Abychom této problematice porozuměli podrobněji, pečlivě jsme studovali složení složek obsažených v kapkách.

Dobrou zprávou je, že naprosto vše Insunol složení jsou přírodní vitamíny, antioxidanty a užitečné stopové prvky bez GMO, chemikálií nebo antibiotik. To naznačuje, že produkt je vhodný pro většinu lidí bez ohledu na jejich věk a z tohoto důvodu Insunol lékárna se neprodává. Zde je zahrnuto:

Taurin

Přirozený intracelulární metabolit, který je přítomen v našem těle. Tato sulfátová kyselina je nezbytná pro mnoho procesů v našem těle. Taurin přitahoval zájem vědců díky své schopnosti blokovat hyperglykémii a inzulínovou rezistenci v průběhu probíhajícího výzkumu. Vědcům se také podařilo zjistit, že použití této složky má pozitivní vliv na metabolismus, stimulaci tvorby vlastního inzulínu a zvýšení obsahu reaktivních forem kyslíku v krvi. Někteří odborníci zaznamenávají účinek taurinu na posílení imunity a také jeho schopnost zlepšit absorpci vápníku na pozadí vysoké hladiny cukru v krvi.

Extrakt z Ginkgo biloba

Jedná se o jedinou rostlinu známou moderní vědě, která obsahuje ginkgolidy. Jde o užitečné látky, které pozitivně působí na zvýšení elasticity stěn cév, zajišťují okysličení mozkových buněk a mají mírný vazodilatační účinek. Opakovaně byly prokázány příznivé vlastnosti Ginkgo biloba v prevenci a léčbě diabetu 2. typu, zejména schopnost snižovat hladinu krevního cukru a zvyšovat syntézu inzulínu. Díky takovým jedinečným vlastnostem Insunol kapky pomáhají nejen vyrovnat se s nepříjemnými příznaky, ale také předcházet dalšímu rozvoji cukrovky.

Chrome

V přírodě existuje poměrně velké množství produktů, zdrojů chrómu – ryby, krevety, vejce, ořechy, maso, zelenina, ovoce a tak dále. Lékaři říkají, že nedostatek chrómu může způsobit neschopnost těla využívat glukózu, protože tento minerál zvyšuje účinek inzulínu. Lékaři tedy doporučují všem diabetikům pravidelně užívat vitamínové doplňky na bázi chrómu, protože se předpokládá, že to může mít pozitivní vliv na snížení hladiny cukru v krvi. Existují informace o klinických studiích, ve kterých pacienti s diabetem 2. typu užívající chrom po dobu 8 týdnů vykazovali určitá zlepšení. Zejména po průchodu daným cyklem klesla hladina cukru v krvi ráno nalačno na bezpečnou hranici. To potvrzuje a Insunol zkušenost používání mnoha zákazníků v komentářích na oficiálních stránkách tohoto produktu. Produkt má opravdu dobré recenze.

Selen

Dalším důvodem, proč používat Insunol vitamíny pro diabetes 2, je vysoký obsah selenu. Skupina vědců z Harvardu zjišťovala vztah mezi hladinou selenu v těle a rizikem diabetu 2. typu způsobeného obezitou. Selen přímo souvisí s tzv. esenciálními stopovými prvky. Podílí se na odstraňování toxinů, posiluje imunitní systém a metabolismus štítné žlázy. Američtí odborníci tvrdí, že 76 % lidí s prediabetem má nedostatek selenu v těle.

Můžete Insunol objednat online pouze na webových stránkách prodejce, protože tyto kapky je téměř nemožné sehnat v lékárně. Ještě jednou připomínáme, že před užíváním doplňku stravy se vždy musíte poradit s lékařem a koordinovat příjem kapek.

Zkontrolujte Insunol cena: