Rubriky
Zdraví

BSP Corrector – chytrý korektor držení těla

BSP Corrector
Přestaňte se hrbit během 14 dnů!


👍 Žádné hrbení a kulata záda!
👍 Rozvíjí svaly zád a svalovou paměť
👍 Žádné bolesti v páteři a pánvi
👍 Zlepšení sexuality teď i do budoucna

Naše páteř je každý den vystavena velké zátěži. Nesprávné držení těla, sedavý způsob života, sedavé povolání, nadváha, infekce nebo zranění mohou vyvolat bolest a deformaci obratlů. Mnoho lidí vnímá nesprávné držení těla jako čistě estetický problém. Ve skutečnosti jde o přímé ohrožení vašeho zdraví. Porušení držení těla vede ke špatnému krevnímu oběhu, kyslíkovému hladovění mozku, může vyvolat krevní tlak, bolesti hlavy nebo problémy se zrakem.

Proto si v poslední době získaly velkou oblibu speciální korzety a korektory držení těla, schopné kontrolovat správnou polohu zad a krku při chůzi, běhu nebo vsedě. Dnes je jich hodně, existují různé modely, které se liší principem fungování, cenou a kvalitou. Nyní chceme představit BSP Corrector recenze, neboť tento produkt se stal jedním z hlavních objevů posledních let.

BSP Corrector – popis, cena, koupit, objednat, dodání

Backealth Smart Posture Corrector pro správné držení těla je inteligentní systém pro korekci správné polohy páteře, vytvořený na základě inovativních technologií. Na rozdíl od jiných typů korzetů má tento přístroj zabudovaný senzor, který signalizuje překročení povoleného úhlu sklonu nebo zakřivení držení těla. Polohu svého držení těla tak můžete kdykoli kontrolovat a přirozeně korigovat.

Není pochyb o tom, že BSP Corrector Korektor držení těla bude užitečný pro lidi, kteří tráví hodně času sezením – administrativní pracovníky, řidiče, studenty a mnoho dalších. Pomocí této chytré technologie si můžete vytvořit správný návyk, jak udržet rovná záda a posílit svalovou paměť. Díky své všestrannosti lze tento korektor držení těla použít kdekoli – doma, v kanceláři, na ulici, při řízení auta nebo dokonce při cvičení. Systém je navržen tak, aby byl používán po určitou dobu, po které dojde k posílení svalů středu těla a vy můžete sami ovládat své držení těla.

BSP Corrector chytrý korektor držení těla byl klinicky testován a jak výrobce slibuje, bude schopen plnit úkoly, které mu byly přiděleny po mnoho let. Zařízení má vestavěnou 5000 mAh lithium-polymerovou baterii. Jeden plný nabíjecí cyklus zařízení vystačí na 2 týdny každodenního používání. Díky elastickým páskům a zapínání si můžete zvolit optimální polohu korektoru pro jednotlivé parametry vašeho těla. Je stejně účinný pro muže i ženy všech věkových kategorií, nemá žádné striktní kontraindikace a jeho použití je velmi snadné.

Uvnitř balení je BSP Corrector návod, po přečtení si snadno osvojíte používání tohoto zařízení sami a bez cizí pomoci. Chcete-li začít, připojte zařízení pomocí speciálního kabelu k síti a nabíjejte baterii po dobu 2 hodin. Poté si nasaďte popruhy na ramena tak, aby byl senzor vzadu, uprostřed mezi lopatkami. Po aktivaci zařízení se můžete bezpečně věnovat svým každodenním činnostem. Chytrý systém rozpozná přijatelné změny v držení těla, jako jsou náklony, zatáčky a podobně. Jakmile úhel zakřivení překročí povolenou hodnotu, snímač začne vibrovat, dokud se nevrátíte do normální polohy. Můžete tak úspěšně ovládat polohu zad a nemyslet na ni, když pracujete nebo děláte jiné věci. Integrovaný přístup k řešení zdravotních problémů.

BSP Corrector zkušenost:

Pracuji pro IT společnost a mám volný pracovní rozvrh. Někdy musím sedět 10-12 hodin na kancelářské židli u počítače. Kvůli tomu se objevily problémy s držením těla, bolesti hlavy, neuralgie a závratě. Obrátil jsem se o pomoc na osteopata, který mi poradil BSP Corrector objednat online. Díky tomuto korektoru držení těla se mi podařilo zbavit se nepříjemných příznaků. Velmi snadné použití. Když zapomenu držet rovná záda, senzory se vypnou a přístroj mi připomene, abych se narovnal. Rozhodně stojí za vaše peníze.

Výhody:

  • Vysoká kvalita.
  • Technologie inteligentního sledování polohy.
  • Pohodlné použití.
  • Ziskové BSP Corrector cena.
  • Lze použít kdekoli.
  • Neviditelný pro ostatní.

Hledáte BSP Corrector obchod, ale nemůžete najít tento produkt? V tomto případě doporučujeme využít nabídku oficiálních stránek a originální korektor držení těla objednat přímo od výrobce.

Na této stránce jsme nechali odkaz na web, kde můžete BSP Corrector koupit v České republice během několika minut. Před použitím se prosím poraďte se svým lékařem. Přijměte preventivní opatření.